Partnerem serwisu jest:

Partner Logo
Article 1

Ruszyła bezpłatna rejestracja na szkolenia dla farmaceutów

Celem naszego projektu jest edukacja personelu farmaceutycznego w zakresie prawnym oraz nowoczesnych i skutecznych rozwiązań w opiece nad raną przewlekłą i trudno gojącą się oraz zdobywanie i poszerzanie specjalistycznej wiedzy dotyczącej nowoczesnych opatrunków dostępnych w polskich aptekach.

Nazywam się Marta Orzełowska, jestem magistrem farmacji aktywnie dyżurującym za I stołem w dwóch warszawskich aptekach, a równocześnie jestem pomysłodawcą Akademii Value Med - Pacjent z raną w opiece farmaceutycznej. Pomysł przygotowania interaktywnych warsztatów powstał z mojego doświadczenia i osobistej potrzeby odpowiedzi na pytania… jak właściwie zaopiekować się pacjentem, często seniorem, przychodzącym do apteki z raną i proszącym o pomoc? Co polecić, jak wytłumaczyć, gdzie skierować? Na te i inne pytania będziemy odpowiadać podczas naszych warsztatów.

Celem naszego projektu jest edukacja personelu farmaceutycznego w zakresie prawnym oraz nowoczesnych i skutecznych rozwiązań w opiece nad raną przewlekłą i trudno gojącą się oraz zdobywanie i poszerzanie specjalistycznej wiedzy dotyczącej nowoczesnych opatrunków dostępnych w polskich aptekach. Uczestnicy szkoleń wezmą udział w zajęciach zarówno teoretycznych, w trakcie których przedstawiona zostanie aktualna i rzetelna wiedza w zakresie ran trudno gojących się, jaki i w praktycznych warsztatach prowadzonych przez czołowych specjalistów leczenia ran.


Pierwsze spotkanie Pacjent z raną w opiece farmaceutycznej, odbywają się pod honorowym patronatem Okręgowych Izby Aptekarskich, a uczestnicy mają możliwość otrzymania punktów twardych w ramach cyklu spotkań Akademii stworzonych specjalnie z myślą o farmaceutach.

W trakcie 6 spotkań w całej Polsce, pośród tematów wykładów i warsztatów znajdą się m.in.:

🔵 Podstawy prawne leczenia ran w kontekście opieki farmaceutycznej
🔵 Przychodzi pacjent z raną do farmaceuty - od wywiadu do porady
🔵 Jak powinien wyglądać model opieki farmaceutycznej nad pacjentem z raną
🔵 Omówienie aktualnych wytycznych dotyczących leczenia ran
🔵 ABC leczenia ran dla farmaceuty

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na 🔹 www.akademia.valuemed.pl 🔹

2 lutego Szczecin
8 marca Katowice
23 marca Łódź
24 maja Gdynia
4 października Wrocław
26 października Poznań

Do zobaczenia!


Organizator logistyczny Akademii ValueMED:
Crockett Media